Yaşam

Eti Koparıldı Dedi! Esra Erol’dan Fatma’nın Bebeği Hakkında Önemli İddia

Doğduğundan beri sadece iki kez yıkanan ve enfeksiyon nedeniyle hastaneye kaldırılan Esra Erol’da hikayesiyle hepimizi ekranın önüne kilitleyen Fatma’nın bebeği hakkında tartışma çıktı.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol programına katılan annesi Melahat sayesinde tanıdığımız Fatma’nın başından geçenleri az çok hepiniz biliyorsunuzdur. Fatma’nın başına gelmeyen şey kalmadı…

Kayınvalidesi saçlarını kestirdi, kaçtığı adam Ahmet’in diğer eşiyle aynı evde yaşamak zorunda kaldı, dileniyor, TikTok’ta para için kullanılıyordu.

Sonunda tabii ki korku vardı. Bir süre sonra engelli Fatma’nın Ahmet’ten hamile olduğunu ve geçen Temmuz ayında bir kız çocuğu dünyaya getirdiğini öğrendik. Esra Erol’un canlı yayınında hamile olduğu haberini aldık ancak çocuğun kimden olduğunu bilmediğini ve ardından düşük yaptığını söyledi.

Çocuk doğduktan sonra herkesi üzen tartışmalar yaşandı. Caner Toygar, bebeğin beslenemediğini, sürekli uyuduğunu ve sağlık sorunları yaşadığını anlattı.

Bu tartışmalar üzerine Esra Erol’a gelen Fatma, bebeğin hastaneye kaldırıldığını söyledi. Fatma’nın annesi Melahat da bebeğin doğduğundan beri yıkanmadığını, bu nedenle ayaklarından mikrop kaptığını ve bebeğin etinin parçalandığını anlattı.

Bu üzücü haberin ardından seyirciler, bebeğin Fatma’dan alınması gerektiğini savundu.

Şimdi ise aylar sonra Fatma’nın bebeği ile ilgili yeni bir gelişme oldu. Birkaç gündür Esra Erol ile konuşan Fatma’nın bebeğinin gözaltına alındığı iddia edildi.

Bakalım Fatma Esra Erol’a gidince neler anlatacak? Ne düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu