Teknoloji

Yeni Apple Watch Tasarımının 10. Yılına Özel Olarak Değişeceği İddia Edildi

Apple’ın zaman zaman hayat kurtardığını gördük. modelleri izle , her seferinde yeni özellikleri ile akıllı saat pazarında lider olmayı başarıyor. Bunu en son watch 8 ve Ultra modelleriyle bir kez daha gördük. Bu cihazların her yıl diğer Apple cihazları ile güncellendiğini de görüyoruz.

iPhone modellerinde ise Apple’ın 10. modele özel köklü bir tasarım değişikliği yaptığını gördük. iPhone XDiziyle birlikte gelen bu değişiklik 14. diziye kadar kendini gösterdi, Artılarda 14daha güncel bir sürüme geri döndürüldü.

Şimdi analist Mark Gurman’ın iddialarına göre Apple Watch, iPhone X’in kaderini paylaşacak.

Gürman’ın iddialarına göre yeni modelde kordonları takmak ve takmak için manyetik alanlar kullanılacak. Bu formülün nedeni Elmalar, yeni kol saati modeli olabildiğince ince yapmaya çalışmak. Bunun da aynı düzende daha büyük bir batarya için yer sağlayacağı söyleniyor. Ancak bu tasarım hayata geçirilirse ne yazık ki önceki Apple Watch kordonları yeni model ile uyumlu olmayacak . Neyse ki, bu bahis mutlak değildir.

Bu gelişmeye ek olarak Apple, olağan yıllık sürüm stratejisini bir kenara bıraktı. hızını yavaşlatmak istiyor de savunulmaktadır. Ayrıca Apple Watch X’in sonunda kan şekeri ölçümü gibi özelliklerle gelebileceği de söyleniyor.

Bunun dışında Apple’ın yeni nesil Watch Ultra ve iPhone’larda mikro LED ekran üzerinde çalıştığı da biliniyor. Yeni nesil Apple Watch’tan beklentileriniz neler?

selcukhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu