Haber

Vatan Partisi’nin İstanbul Milletvekili Adayları Tanıtıldı

Vatan Partisi, 28. Dönem Genel Seçimlerinde İstanbul’dan aday gösterdiği milletvekili adaylarını tanıtma toplantısı yaptı.

Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen tanıtım toplantısında konuşan Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, partisinin 1960’lı yıllardan bu yana halkın emeği içinde olduğunu belirterek, emek, vatan ve üretim konusunda büyük tecrübe kazanmış ekiplerin liderliğinde bir parti olduklarını söyledi. .

Kendilerini “Adanmışlar Partisi” olarak tanımlayan Perinçek, kendilerini vatana, işlerine, millete ve Türkiye’nin bağımsızlığına adadıklarını söyledi.

Perinçek, Türkiye’nin önünde büyük zorluklar olduğunu belirterek, “Hepimiz bunun farkındayız. Vatan Partisi’nin tüm kadroları ve mensupları, bu zorlukların aşılmasında Türk milletine ve insanlığa yol gösterecek ve öncülük edecek bilgi birikimine sahiptir. Çeşit çeşit mücadelelerden geçtik Zulüm demedik ölüm dedik baskı dedik demedik Hepsini yenerek bugünlere geldik Ey Türk milleti önümüzdeki süreçte hepsini teslim ederiz Vatanımıza, milletimize olan bağlılığımızın, bağlılığımızın emrindesiniz.” dedi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek, konuşmaların ardından partiye yeni katılanlara rozetlerini takdim etti.

Milletvekili adayı tanıtım toplantısı, sahneye çağrılan adayların toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

artukluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu