Yaşam

Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm Fragmanı Yayında! İskender Metin’i Buldu!

Fox Tv’nin yeni dizisi Tetikleyicinin Oğlu 2. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Serinin yeni bölümünde; İskender tam oğlunun katili olduğunu düşündüğü Metin’i öldürmek üzereyken Korkmaz gelir ve ona oğlu olduğunu söyler. Metin, İskender’in silahından çıkan kurşunla yaralandı. Korkmaz, yaralı oğlunu sırtına alıp götürür. İskender, Korkmaz ve oğlu kaçmasın diye Bodrum’un bütün çıkışlarını toplar. Arkadaşı Korkmaz’ın yardımına koşar ve onları evine saklar. Korkmaz ve İskender karşı karşıya gelir. Korkmaz, İskender’e oğlunu kendisine yedirmeyeceğini söyler. Shooter’s Son 2. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İskender, Metin’i bulur.

İskender Metin’i Buldu!

Son of the Shooter 2. fragmanında; İskender, yılanın deliğine girerlerse Korkmaz ve oğlunu bulacağını söyleyerek oğlunun intikamını almaya ant içer. Metin kendine gelir ve arkadaşını kurtarmak için yola çıkar. Onu kurtardıktan sonra yolda İskender ile karşılaşır.

İşte Tetikçinin Oğlu 2. bölüm fragmanı…

BÖCEĞİN OĞLU 1. BÖLÜM ÖZETİ!

İskender ve Korkmaz kırk yıldır birbirlerine yaslanmış iki arkadaştır. Korkmaz, İskender için elini kirletmekten çekinmez ve yıllar içinde onun tetikçisi olur. İskender ise onun sayesinde işini büyütmüş ve rakiplerinin korktuğu bir insana dönüşmüştür. Zamanı geldiğinde her şeyi devralacak olan oğlu Yiğit, babasının gözüne girmek için bir iş düzenler. Ancak işler beklendiği gibi gitmez.

Korkmaz, 22 yıl önce kaybettiği karısını ve oğlunu her yerde arar. Metin, annesiyle birlikte kaçırıldığı sırada bir kaza geçirir ve bunun ardından annesinden haber alamaz. Yetimhanede büyüyen Metin, üç kağıtla hayatını kazanan biri olmuştur. Metin, arkadaşının aldığı bir iş için Bodrum’a gelir.

Arabaya bindirdiği adamlar Yiğit ile tanışır. Uyuşturucu alıp bombanın olduğu çantayı ona veriyorlar. Durum ortaya çıktığında, iki taraf birbiriyle çatışır. Metin bagajdaki uyuşturucu poşetiyle oradan kaçmaya başlar. Yiğit onu takip eder. Metin ondan kurtulmak için arabasıyla ona çarpar.

Yaralı olduğunu görünce arabadan inip ona yardım etmek ister. O sırada Yunus gelir ve ona ateş eder. Metin gittikten sonra Yunus, Yiğit’i boğarak öldürür. Daha sonra İskender ve Korkmaz oraya gelir. Yunus, Yiğit’e kaçanı görünce tanıyacağını söyler.

Metin, arkadaşı yüzünden pusuya düşürülür. Korkmaz, Metin’in yanına gidip silahını ona doğrulttuğunda kolyesini görür. Oğlu olduğunu anlamak için göğsündeki doğum lekesine bakar. Bu sırada Metin kaçar. İskender tam kaçmak üzereyken Metin’i bulur ve silahını doğrultur. Korkmaz, İskender’e silahını doğrultup ateş etmesinin oğlu olduğunu söyler.

Tetikçinin Oğlu 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Korkmaz, Oğlunu İskender’den Ölene Kadar Koruyor!

haber-gevas.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu