Haber

Muslera kaç maç cezalıydı? Muslera milli takımda 10 maç cezalı mı oldu?

FIFA, Uruguay’ın Gana ile oynadığı maçta yaşanan olaylarla ilgili soruşturma başlattı. Maçtan sonra muslera , Cavani, Jose Gimenez ve Diego Godin hakemlere ağır geldi. Cavani VAR monitörüne de yumruk attı. Şimdi merak edilenler arasında Muslera kaç maç cezalı oldu? Muslera milli takımda 10 maç cezalı mı oldu? Soruları içerir. Peki Muslera kaç maç cezalı oldu? Muslera milli takımda 10 maç cezalı mı oldu?

MUSLERA KAÇ MAÇ CEZALANDIRILDI?

FIFA, Uruguay’ın Gana ile oynadığı maçta yaşanan olaylarla ilgili soruşturma başlattı. Karşılaşmanın ardından Muslera, Cavani, Jose Gimenez ve Diego Godin hakemlere ağırlık verdi. Cavani VAR monitörüne de yumruk attı. FIFA, Dünya Kupası’nda Uruguay-Gana maçı sonrası yaşanan olaylarla ilgili olarak Fernando Muslera ve 3 takım arkadaşı hakkında soruşturma başlattı. Muslera’nın cezası Galatasaray’ı da etkileyebilir.

FIFA Disiplin Kurulu; Muslera, Cavani, Gimenez ve Godin hakkında soruşturma başlattı. Maç cezası alması beklenen Muslera, Galatasaray’da bu cezayı alabilir. Muslera, ülkesinin oynadığı 3 maçta da forma şansı bulamadı. Tecrübeli kaleci Dünya Kupası’nı gecikmeden tamamladı.

FERNANDO MUSLERA KİMDİR?

Néstor Fernando Muslera Micol (d. 16 Haziran 1986; Buenos Aires, Arjantin), Uruguaylı millî futbolcudur. Büyük lig takımlarından biri olan Galatasaray’da oynuyor. FIFA’nın “Dünyanın En İyi Kalecileri” listesinde yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu