Haber

Hilal Kaplan: Mahremiyetimizi sosyal medyada paylaşmak zorunda değiliz

İktidara yakınlığıyla tanınan gazeteci Hilal Kaplan, geçtiğimiz haftalarda evlendiği Milat gazetesi yazarı Tevfik Emre Sarı hakkında ortaya atılan tezleri yanıtladı. Sarı hakkında “FETÖ” soruşturması olduğu iddiasını yalanlayan Kaplan, “Hukuki zeminde tüm haklarımızı arayacağız” ifadelerini kullandı.

Kaplan’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

“Sosyal medyada mahremiyetimizi paylaşmak zorunda değiliz. Deprem gündemi nedeniyle evde ailemiz ve arkadaşlarımızın huzurunda evlendik. Eşim hakkında geçmiş ve şimdiki hiçbir FETÖ soruşturması yok. Diğer tüm iddialar iftiradır.Hukuki zeminde tüm haklarımızı arayacağız.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

AVUKAT REDDİ

Tevfik Emre Sarı’nın avukatı İsmail Mirsad Albayrak da Twitter hesabından yaptığı yazılı açıklamada tezleri yalanladı. Açıklamada şu sözler yer aldı:

“Müvekkilim Tevfik Emre Sarı hakkında 13.04.2023 tarihinde sosyal medya sitesi Twitter ve çeşitli haber sitelerinde yer alan asılsız paylaşımlar nedeniyle basın açıklaması yapmak zorunda kaldık.

Müvekkilim hakkında ne bir FETÖ soruşturması başlatılmış ne de herhangi bir FETÖ belgesinde bilgi, birikim ve tanıklığına atıfta bulunulmamıştır. Bu sebeple müvekkilim hakkında yapılan tüm paylaşımlar ve haberler tamamen asılsızdır ve iftira niteliğindedir.” (HABER MERKEZİ)

kabatas-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu