Haber

Gölcük’te ortaokul kızlarını gururlandıran şampiyonluk

KOCAELİ (İGFA) –Gölcük’ün gururu Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu Kız Futbol Takımı büyük bir başarıya imza atarak Türkiye şampiyonu oldu.

Kocaeli genelinde düzenlenen ortaokullar arası yapılan “Futbol Yıldızları Türkiye Birinciliği” final maçında Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu üstün performansıyla İzmir İdeal Ortaokulunu mağlup etti. Büyük başarılara imza atan takım, şampiyonluk kupasını Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer’den aldı.

GÖLCÜK’ÜN POTANSİYELİNİ SAHAYA YANSITIRLAR

Gölcük Belediye Başkanı Ali Yıldırım Sezer, bu büyük başarıya imza atan ekibi ve teknik sorumlusu Hasan Alemdar’ı tebrik ederek başarılar diledi. Lider Sezer, ekibin üstün performansının ve kararlılığının gelecek nesillere örnek olacağını belirtti. Grup galibiyetinin Gölcük’ün spor alanındaki potansiyelini bir kez daha ortaya koyduğunu vurgulayan Sezer, belediye olarak genç sporcuların yeteneklerinin gelişmesi için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

Kavaklı Şehit Adem Başoğlu Ortaokulu Kız Futbol Takımı’nın şampiyonası hem okulda hem de Gölcük’te gurur ve sevinçle karşılandı. Şampiyonada; İzmir İdeal Ortaokulu 2., Van Mustafa Cengiz Ortaokulu 3., İzmir Şehit Uğur Sarıkaya Ortaokulu 4.

macka-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu