Haber

Esra Erol bile gördüklerine şaşırdı! Meslektaşı ve eşi arasında… ‘Çocuk benim’ dedi, DNA şoku!

Esra Erol’a İstanbul Kağıthane’den katılan Ali isimli vatandaşın yaşadıkları herkesi şoke etti.

Programa katıldıktan sonra yaşadıklarını anlatan Ali Bey, 12 yıldır Merve isimli bir hanımla evli olduğunu ve 4 çocuğu olduğunu söyledi.

Çiftin 11, 8, 6 yaşında çocukları ve 3 buçuk aylık bir bebeği olduğunu anlatan Erol, programın ilerleyen bölümlerinde sürpriz yaptı.

Eşi Merve Hanım ile 10 aydır ayrı yaşadıklarını söyleyen Ali Bey, şöyle konuştu: “Bebek için programa başvurdum. Karşı taraf ‘ben çocuğum’ diyor, ben de aynı şeyi söylüyorum. Bu DNA testinin yanlış yapıldığını düşünüyorlar, ben de kabul etmiyorum.”söz konusu.

kaydeden Esra Erol “İş arkadaşınız geçen yıl 10 Nisan’da size ne dedi?”sorusuna yanıt veren Ali Bey’in sözleri stüdyoyu şaşırttı.

Ali Bey konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı; “Bana ‘Ben çocuğum’ dedi. Eşim o dönemde hamileydi ama hamile olduğunu bilmiyordu.

Hastaneye götürdüm ve tedavi oldum. Hamile olduğunu bilmiyordu. Ama meslektaşım ‘Eşiniz şu anda hamile ve karnındaki çocuğun biyolojik babası benim’ diyordu.

Ali Bey’in meslektaşı Alihaydar Doğan “Evli olsanız bile bir ilişkimiz vardı ve bu ilişkiden bir çocuk doğacak” dediğini doğrulayan Esra Erol, “Eşinize bunu sordunuz mu?”diye sordu.

Ali Bey, Diye sordum. Hastaneye gittik ve hiçbir şey olmadı. Kan tahlili yaptırdık önce çıkmadı sonra çıktı. Ultrason gelmedi.”söz konusu.

Eşine evliliği süresince başka biriyle ilişkisi olup olmadığını soran Ali Bey, şöyle konuştu: ‘HAYIR’ cevabını aldığını söyledi. Çiftin hamilelik sonrası birlikte olduğu öğrenilen Esra Erol’un başka konutlarda yaşadıkları ortaya çıktı. Bu meslektaşınız eşinizin hamile olduğunu söyledikten sonra eşinizden ayrılmaya mı karar verdiniz?” diye sordu.

Yaklaşık 10 aydır eşiyle farklı bir şekilde yaşadığını vurgulayan Ali Bey, bunun evsiz kalmalarından kaynaklandığını söyledi.

kaydeden Esra Erol “İş arkadaşınızın yaşadığınız evle bir bağlantısı var mı?”soru üzerine “HAYIR”Ali Bey cevabını verdi ve bu dönemde şirkette kaldığını ve eşinin annesiyle yaşadığını belirtti.

Esra Erol konuşmasına şu sözlerle devam etti;

“Karşı taraf çocuğun kimden olduğunu öğrenmek için DNA testi yaptırdı. Resmi kayıtlarda baba sizsiniz. Bu kişi bu testle size bir gerçeği ispatlamak istedi ama eşiniz bu gerçeği kabul etmiyor. karşı taraf bu test sonucunda bu çocuğu sizden almaya mı çalışıyor?

Tekrar DNA testi yaptırmadan çocuğu bırakmayacağını söyleyen Ali Bey, canlı yayında aldatıldığını öğrenerek yıkıldı.

Alihaydar Doğan canlı yayına telefonla bağlanarak, ” Çocuğun benim olduğundan emindim. İkisi ben hamileyken çocuğumu kaçırmaya çalıştı. 2-3 ay dedi. Özel hastaneye götürdüm, çocuk 7 aylık çıktı. DNA testi de yaptırdım. Evraklarım da var. Avukata vereceğim, çocuğu alacağım.” söz konusu.

Merve Hanım’ın kaç kez Ali Bey’den boşanmak istediğini söyleyen Alihaydar Bey, faturaları bile kendisinin ödediğini söyledi. ” Merve Hanım benimle evlenmeyi düşünüyordu. Ama kocası bu yüzden boşanmadı”söz konusu.

Evlerine gittiğini ve bu bağda sofraya oturduğunu söyleyen Alihaydar Bey. “3 yıllık bir ilişkimiz var. Kocası biliyordu”söz konusu.

Canlı yayına bağlanan Merve Hanım, Esra Erol’un soruları üzerine Ali Bey’i aldattığını itiraf etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu