Haber

Avukat Rezan Epözdemir’den dikkat çeken Cem Garipoğlu Açıklaması: ‘Keşke o kelimeyi kullanmasaydım’

Münevver Karabulut’un ailesinin avukatı Rezan Epözdemir, geçtiğimiz günlerde yaptığı ‘Mayasız ayin’ ile ilgili açıklamasının ardından yeni bir açıklama yaptı.

Hürriyet gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan, “Mayasız Ayin” açıklamasıyla konuşulan avukat Rezan Epözdemir’in sözlerini köşesine taşıdı.

Avukat Rezan Epözdemir, “Mahkemenin tartıştığı gerekçeleri anlatırken keşke konuyu daha kapsamlı anlatsaydım. Keşke ‘Yahudi’ kelimesini kullanmasaydım ve ‘mayasız ayin’ deseydim. Bulunmuştu” dedi.

Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut’un töre konusunu mahkeme gündemine taşıdığına dikkati çeken Hakan, “Yahudilerin bakire kızları öldürüp ayin yaptığını iddia etmek manyaklık ve sapıklıktır. Bunu kabul etmek bile büyük ayıptır. saçmalık biraz da ciddi.Hiçbir inanç grubu böyle sapkın ve manyak bir ithamla karşı karşıya kalamaz.”

Tamamını okumak için tıklayın

Münevver Karabulut’un babası Süreyya Karabulut, katil Cem Garipoğlu’nun ölmediği tezinin ardından mezarının açılması için Adalet Bakanlığı’na başvurdu. Bakanlık, mezarını açmayı reddetme kararı almıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu