Yaşam

1 Kadın 1 Erkek Geri Dönüyor!

Demet Evgar ve Emre Karayel’in başrollerini paylaştığı 1 Bayan 1 Erkek’in Türk televizyon tarihinin en tanınan üretimlerinden biri olduğunu söylememiz yanlış olmaz. Yayın hayatına 2008’de başlayan durum güldürüsü tipindeki dizi, Zeynep ve Ozan isimli çiftin yaşadığı komik olaylara odaklanıyordu.

Şimdi ise 2015 yılında 8 dönemin akabinde final yapan dizinin hayranlarını çok sevindirecek bir gelişme yaşandı. Zeynep karakterine hayat veren Demet Evgar, Twitter’dan yaptığı bir paylaşımla dizinin geri döndüğünü açıkladı.

Demet Evgar, 1 Bayan 1 Erkek’in yakında geri döneceğini açıkladı ve diziden bir teaser paylaştı

Demet Evgar, ‘Yakında’ tabirleriyle yaptığı paylaşımla 1 Bayan 1 Erkek’in yeni kısımlarıyla geri döneceğini resmen açıklamış oldu. Paylaşım, diziden birinci manzaraları de bizlerle buluşturdu. Zeynep ve Ozan ikilisinin telefon konuşmasına yer verilen görüntü, yeni kısımlarda de dizinin kendine mahsus sevilen çekimleri ve komik olaylarıyla geri döneceğini gösterdi.

1 Bayan 1 Erkek’in ne vakit yahut nerede yayınlanacağı bilinmiyor. Dizinin daima kanal değiştirmesi ve içeriği hakkında birtakım tartışmalı yorumlar alması nedeniyle televizyon kanallarında yayınlanma ihtimalinin düşük olduğunu söyleyebiliriz. Yani üretimi dijital platformlarda görme ihtimalimiz epey yüksek. Bunun hangi platform olduğu hakkında ise şimdilik rastgele bir bilgi yok. Dizinin eski kısımlarının şu an Netflix’ten yayınlandığını ekleyelim.

Sevilen imal, yayın hayatı boyunca birçok defa kanal değiştirmişti. 2011’e kadar Türkmax ekranlarında; 2012 ve 2013’te Star TV’de gördüğümüz dizi, 375. kısmıyla final yapmıştı. 2014’te ise FOX ile ekranlara geri dönmüş, evvel 1 Erkek 1 Bayan 1 Çocuk daha sonra ise 1 Erkek 1 Bayan 2 Çocuk ismini almıştı. Tanınan dizi, 2015’te yayınlanan 416. bölümüyle ekranlara ikinci kere veda etmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu